ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ

06.05.2019 14:45 Александр Шевченко

Тернопільська «Нива» перемогла «Буковину»

Тернопільські футболісти здобули другу перемогу поспіль рамках Чемпіонату другої ліги з футболу. Цього разу «Нива» здолала чернівецьку «Буковину»

Повідомляє прес-служба ФК «Нива».

В рамках 24-го туру Другої ліги «Нива» у виїзному поєдинку зустрічалася із футбольним клубом «Буковина» із Чернівців.

Команди досить жваво розпочали гру. Вже на перших хвилинах матчу нагоду відзначиться мав Литовченко, який головою пробивав по воротах суперника. В свою чергу «Буковина» відповіла спробою від екс-тернополянина Ярослава Галенка.

Першими рахунок у матчі відкрили господарі поля. Мєлконян завдавав прямого удару зі штрафного і м’яч, після серії рикошетів, опинився у ногах Квачова, а згодом від поперечини потрапив у сітку – 1:0.

Тернопільські футболісти змогли зрівняти рахунок на 35-й хвилині, коли Гатала зряче віддав пас на хід Проціву, який влучно пробив по воротах суперника – 1:1. А вже перед свистком на перерву «Нива» змогла вийти вперед. Вихід сам-на-сам реалізував Бровко – 1:2.

Друга половина гри пройшла за активності господарів поля, які намагалися відігратися. Наприкінці зустрічі  футболіст «Буковини» Олександр Квачов побачив перед собою пряму червону картку за фол останньої надії проти Литовченка. А форвард «Ниви» зазнав травми та покинув поле у кареті швидкої допомоги.

Попри дві перемоги поспіль «Нива» із 30 очками продовжує займає сьому сходинку у турнірній таблиці Другої ліги.

Друга ліга, тур 24

5 травня 2019, Чернівці

«Буковина» – «Нива» 1:2

Голи: Квачов (28) — Проців (35), Бровко (45)

«Буковина»: Медведєв, Керчу, Гусін (Павлюк 46), Вечтомов, Кузів В., Квачов, Шишигін, Батрак (Баранов 65), Мєлконян, Понєдєльнік, Галенко (Жумига 70)

«Нива» Тернопіль: Механів, Волохатий, Хохлов, Демчук, Герт, Мороз, Проців, Дедух (Кохман 86), Бровко (Радюк 90+7), Гатала (Ілюк 75), Литовченко (Хруставка 90+3)

Попередження: Понєдєльнік (31), Проців (38), Кузів В. (50), Хохлов (54), Батрак (62), Герт (76), Керчу (90)

Вилучення: Квачов (89, пряма червона картка)

Нагадаємо, тернополянин переміг на Міжнародному турнірі з боксу. В Луцьку відбувся Міжнародний турнір з боксу пам’яті майстра спорту Василя Лотоцького. Загалом в змаганнях взяли участь більше 150 спортсменів.

Раніше повідомлялося, що тернополянин переміг на чемпіонаті України з греко-римської боротьби. У Харкові пройшов чемпіонат України з греко-римської боротьби. Серед учасників були і тернопільські спортсмени.