ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ

08.10.2018 09:30 Александр Шевченко

Тернопільська «Нива» поступилася «Калушу»

Тернопільські футболісти не змогли втримати перевагу здобуту у першому таймі та поступилися із рахунком 1:2

Повідомляє прес-служба ФК «Нива».

Матч відбувся вчора, 7 жовтня, на Тернопільському міському стадіоні. На 45-й хвилині гри рахунок у матчі відкрив Гатала, що дозволило тернопільським футболістам піти на перерву із рахунком 1:0.

Однак початок другої половини гри шокував вболівальників «Ниви». Вже на 46-1 хвилині гри рахунок у матчі зрівняв Скакун, а через три хвилини вперед гостів вивів Книш.

У підсумку «Нива» поступилася із рахунком 1:2. За результатами 12-го туру Другої ліги тернопільський клуб перебуває на 7-й сходинці у турнірній таблиці.