ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ

08.04.2019 16:09 Александр Шевченко

Тернопільська «Нива» поступилася житомирському «Поліссю»

У матчі 18-го туру «Нива» зустрічалася із футбольним клубом «Полісся» із Житомира. Матч завершився із рахунком 2:0 на користь житомирських футболістів

Повідомляє прес-служба ФК «Нива».

Перший офіційний мат у рамках чемпіонату Другої ліги для тернопільської «Ниви» відбувся  на виїзді у суботу, 6 квітня. Перші хвилини матчу господарі провели активніше, і вже на 7-й хвилині був відкритий рахунок у грі. Відзначився екс-тернополянин Ярослав Захаревич, який виявився найспритнішим у штрафній.

У складі тернополян найреальніші можливості зрівняти рахунок мали Ігор Гатала і Тарас Мороз, однак їх спроби завершились невдачею.

На 73-й хвилині гравець «Ниви» Остап Ілюк порушив правила у штрафному майданчику, у підсумку суддя призначив пенальті. Із одинадцятиметрової позначки влучно пробив Шаврін – 2:0 на користь господарів.

Наразі «Нива» із 20 очками займає восьму сходинку у турнірній таблиці.

Друга ліга, тур 18

6 квітня 2019, Щасливе

«Полісся» – «Нива» 2:0

Голи: Захаревич (7), Шаврін (73 пен.)

«Полісся»: Литвиненко, Логінов, Гончаренко, Ємельянов (Соломка 69), Савченко, Недоля (Боровець 63), Савін, Шаврін (Лебеденко 78), Захаревич (Суханов 83), Власюк (Сухомлинов 72), Тарануха

«Нива»: Механів, Герт, Хохлов, Демчук, Залізняк (Радюк 54), Мороз, Олексієнко (Ілюк 57), Дедух (Бідний 78), Волохатий (Бровко 63), Гатала (Проців 75), Литовченко

Попередження: Ємельянов (16), Литовченко (32), Гончаренко (55), Герт (58), Ілюк (72)

Нагадаємо, тернополянин зайняв 10-ту сходинку у мас-старті із біатлону. Біатлоніст із Тернополя Дмитро Підручний фінішував 10-м в останній гонці чемпіонату світу.

Раніше повідомлялося, що тернополяни стали найкращими на чемпіонаті України зі сноубордкросу. На території Буковелі пройшов чемпіонат України зі сноубордкросу. Тернопільщину на змаганнях представляли Тарас Бігус і Тетяна Тарнавська.