ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ

20.08.2018 09:24 Александр Шевченко

Тернопільська «Нива» розписала нічию із «Чайкою»

Тернопільський клуб у 5 турі Другої ліги зіграв внічию 0:0 з «Чайкою» із Петропавлівської Борщагівки

Повідомляє прес-служба ФК «Нива».

За 90 хвилин матчу обидві команди не створили багато гольових моментів. Гра пройшла на зустрічних курсах.

Героями зустрічі у складі тернопільського клубу могли стати Литовченко та Слоневський. Перший розстрілював ворота суперника після кутового, але на шляху м’яча став Цурупін, який прийняв удар на себе. А на другій компенсованій до основного часу хвилині вирвати перемогу не судилося Богдану Слоневському. Його дальній удар після відскоку пройшов у лічених сантиметрах від стійки.

Головний тренер «Ниви» Віталій Шумський вважає, що гра була нічийною.

«На виїзді в’язке одне очко в такої непоступливої команди  – це позитивний результат. Десь у кінці матчу нам не повезло, це була нічийна гра. Всі хлопці віддалися грі. В загальному зіграли непогано», – зазначив головний тренер.

Нагадаємо, тернопільська «Нива» підсилилась півзахисником. Тернопільський клуб уклав контракт із 26-річним півзахисником Ігором Олексієнко.