ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ

16.05.2019 16:47 Александр Шевченко

Тернопільська «Нива» у драматичному поєдинку поступилася «Калушу»

В рамках 21-го туру Другої ліги «Нива» у виїзному поєдинку зустрічалася із футбольним клубом «Калуш». Матч завершився із рахунком 4:3

Повідомляє прес-служба ФК «Нива».

Перший тайм пройшов за явної переваги господарів поля. Рахунок у матчі вже на 4-й хвилині відкрив Роман Лебедь, який замкнув флангову подачу партнера. Через десять хвилин гол у ворота «Ниви» забив Дмитро Скакун –2:0. На 24-й хвилині матчу рахунок став зовсім розгромним – Кисленко видряпав м’яч у володарському майданчику «Ниви» та зміг його проштовхнути повз голкіпера – 3:0.

На другу половину гри тернопільські футболісти вийшли із наміром відігратися. На 56-й хвилині найспритнішим у штрафному майданчику «Калушу» виявився Ярослав Кінаш, який пробив у нижній кут – 3:1. Однак через десять хвилин футболісти «Ниви» пропустили четвертий м’яч, цього разу із стандарту відзначився Книш – 4:1.

Попри це, тернопільські гравці не опустили руки та продовжили боротися. На 79-й хвилині  рахунок скоротив Ігор Бровко, а вже під час додаткового часу гол забив Мирон Бідний – 4:3. Однак цих м’ячів виявилось недостатньо, щоб здобути бодай нічию.

Попри поразку «Нива» із 33 очками продовжує займає сьому сходинку у турнірній таблиці Другої ліги.

Друга ліга, тур 21

15 травня 2019, Калуш

«Калуш» – «Нива» 4:3

Голи: Лебедь (4), Скакун (14), Кисленко (24), Книш (67) — Кінаш (56), Бровко (79), Бідний (90+6)

«Калуш»: Хвалицький, Сениця, Кохман, Гудак, Кисленко, Лебедь (Кабанюк 90+1), Поручинський (Заваляк 64), Книш, Савошко (Хорольський 68), Скакун (Танчин 76), Матушевський

«Нива»: Механів, Волохатий (Залізняк 86), Хохлов, Демчук, Герт, Ілюк (Бровко 76), Проців (Бідний 31), Дедух, Кохман, Гатала, Кінаш

Попередження: Кінаш (25), Сениця (28), Гудак (33), Кохман І. (45+1), Хохлов (69), Хорольський (75), Волохатий (82), Книш (86), Попович (60, з лави запасних).

Раніше повідомлялося, що тернополянин переміг на чемпіонаті України з греко-римської боротьби. У Харкові пройшов чемпіонат України з греко-римської боротьби. Серед учасників були і тернопільські спортсмени.

Нагадаємо, тернопільська «Нива» здобула другу перемогу поспіль у Чемпіонаті другої ліги з футболу.