ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ

14.11.2018 15:53 Богдана Ігнашевич

Тернополяни привезли сім медалей з чемпіонату з греко-римської боротьби

В Черкасах пройшов Відкритий обласний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків серед юнаків. Турнір присвятили пам’яті майстра спорту СРСР Дмитра Лисуна

Про це розповіли в Управлінні фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА.

Загалом в змаганнях взяли участь 420  спортсменів з усіх областей України. Тернопільщину представляли вихованці місцевої ДЮСШ з греко-римської боротьби.

Зокрема, золото чемпіонату вдалося завоювати Степану Жмурко у ваговій категорії 38 кілограм, Максиму Радику у ваговій категорії 44 кілограми. Срібло змагань отримали Дмитро Мілов (вагова категорія 35 кілограм) та Ігор Хмелярський (вагова категорія 52 кілограми).

Бронзові медалі отримали Ілля Павлович та Анатолій Паснак.

Нагадаємо, маленькі тернополяни стали призерами чемпіонату з греко-римської боротьби. В Рівному пройшов відкритий чемпіонат ДЮСШ з греко-римської боротьби. Змагання тривали протягом двох днів і в них взяли участь 180 спортсменів з усієї України.

Раніше повідомлялося, що тернополянин переміг на чемпіонаті України з греко-римської боротьби. У Харкові пройшов чемпіонат України з греко-римської боротьби. Серед учасників були і тернопільські спортсмени.