ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ

05.07.2018 14:34 Богдана Ігнашевич

Тернополяни здобули перемогу на Чемпіонаті України з веслування

Представники дитячо-юнацької спортивної школи з водних видів спорту Тернопільської міської ради Ярослав Гасій та Юрій Слюсаревський здобули призові місця на Чемпіонаті України з веслування

Про це розповіли в управлінні фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА.

У змаганнях на каное-двойці на дистанції 200 та 1000 метрів хлопці завоювали золото. Під час веслування на дистанції 500 метрів тернополянам вдалося посісти друге місце і здобути срібло.

Жіночій команді веслувальниць не вдалося увійти у трійку лідерів, однак тернополянки Єлизавета Ліщина та Богдана Казмірчук на дистанції 200 метрів зайняли шосте місце.

Богдан Гасій та Ірини Марцюк на байдарці-одиночці в запливі на 1000 метрів фінішували восьмими.

Нагадаємо, юний тернополянин здобув срібло на чемпіонаті України з шашок. У Вінниці пройшов чемпіонат України з шашок-64 за бразильською версією.