ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ

23.12.2018 11:23 Мар'яна Шевченко

Тернополянин став срібним чемпіоном Кубку світу з лижних перегонів та біатлону

У фінляндському містечку Воукатті завершилися змагання з Кубку світу з лижних перегонів. У складі національної збірної за звання чемпіона змагався тернополянин Тарас Радь

Про це розповіли в Управлінні фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА.

Спортсмен з Тернополя Тарас Радь зумів завоювати одразу три срібні медалі: в біатлоні спринті, біатлоні, а також в перегонах на дистанції в 7,5 кілометрів. Загалом виступ української збірної був надзвичайно вдалим. Українці здобули 5 золотих, 14 срібних та 11 бронзових медалей.

Варто додати, що Тарас Радь має звання майстра спорту міжнародного класу. Тренується тернополянин під керівництвом заслуженого тренера Віктора Федорчака.

Нагадаємо, тернополянин став чемпіоном турніру з єдиноборств у Польщі. 27 жовтня у Польщі пройшли професійні бої з єдиноборств «6 Minska Gala Mieszanych Sztuk Walk Grappler Night». Серед учасників був і тернополянин Олег Богданович.